copy of Dister - EKG EPtape

PLN24.39

€5.40
VAT included
Wysyłka od 25.03.2020!

Tracklista:
1. Powiedz & Mr. Nobody // prod. Kickflip
2. Naprawdę // prod. Kickflip
3. Muszę lecieć ft. Wiktor z WWA // prod. Kickflip
4. Ciemne światła // prod. Kickflip
5. Spoiler // prod. Kickflip      
6. Distorszyn // prod. Adash
7. Dynamika // prod. Adash
8. X-Ray // prod. Adash
9. Perpetuum Mobile ft. VNM // prod. Adash
10. Ajdol // prod. Adash


!UWAGA! 
Na pierwsze 50 osób które zamówią płytę czekają niespodzianki, później będzie ona dostępna wyłącznie w standardowej wersji oraz lekko obniżonej cenie. 
Quantity

    Available: 
  • BEZPIECZNE ZAKUPY BEZPIECZNE ZAKUPY
  • WYSYŁKA UBEZPIECZONA WYSYŁKA UBEZPIECZONA
  • POŁĄCZENIE SZYFROWANE POŁĄCZENIE SZYFROWANE

Po ponad trzech latach od premiery ostatniego wydawnictwa utrwalonego na nośniku fizycznym, Dister zaprasza słuchaczy do własnego świata pełnego klimatycznych kontrastów oraz wymieszanych nastrojów. "EKG" jest długo zapowiadaną i pierwszą koncepcyjną płytą w dorobku artysty, który spędzając kilka miesięcy w studio prowadzonym wespół z Gerrym po raz pierwszy trwale opuszcza rodzinny dom aby skupić swoje działania w okół muzyki i dźwięku. Płyta zawiera 10 utworów. Gościnnie gospodarza wspierają Wiktor z WWA (track 3, 'Muszę lecieć') oraz VNM (track 9, Perpetuum mobile), z którymi miał on już okazję pracować przy okazji powstawania poprzednich wspólnych utworów. Jedna z piosenek może sprawić, że uronisz łzę leżąc pod kołdrą i przytulając się do swego kota, inna może zmienić Twojego kota w lwa na którego grzbiecie popędzisz czyniąc z kołdry pelerynę superbohatera.

Tematyczna oraz brzmieniowa różnorodność czyni każde kolejne przesłuchanie płyty unikalnym doświadczeniem, nie zaburzając przy tym spójności projektu. W odsłuch zanurzamy się w towarzystwie jesiennego, nostalgicznego akompaniamentu samplowanych produkcji Kickflipa, końcówka płyty pozostawia nas natomiast w wiosennym, energetycznym nastroju dzięki elektronicznym bitom autorstwa Adasha. Kickflip rzuca zupełnie nowe światło na znaczenie słów "muzyka ambientowa", podczas gdy Adash po raz kolejny prezentuje swoje ponadprzeciętne umiejętności tworzenia muzyki do klubów. Co mogło wyniknąć z takiego niecodziennego połączenia? Zamów pre-order aby przekonać się już wkrótce.

Zdjęcia do okładki wykonał Adrian Obręczarek, designem graficznym pudełka zajął się @frozenglitch. Album promują single "Distorszyn" oraz "Dynamika". 

You might also like

Welur - Folia

Price PLN16.26
€3.60
"FOLIA" to mój debiutancki materiał solowy, zróżnicowany pod względem brzmienia, ale spójny klimatycznie. Nie owijam w bawełnę, dzielę się...

Related products

(1 other product in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password